}

Čaje

6 položek celkem
darek pro zenu bylinca celorocni salek plechovka
Vegan
140 Kč
darek pro zenu bylinca harmonie chuti
Vegan
140 Kč
darek pro zenu bylinca krasne narozeniny
Vegan
70 Kč
216 bylinca bylinny caj nejlepsi maminka s bilym pozadim
Vegan
140 Kč
darek pro zenu bylinca pani ucitelce
Vegan
70 Kč
darek pro ze bylinca skvela babicka
Vegan
70 Kč

Připravili jsme pro vás čaje s Míšou z Bylinca i s velikánem Sonnentor. Jsou to dva kontrasty, ale oba dva výrobci a zpracovatelé čaje mají můj obdiv za to, jak se jim to povedlo.

Míša z Bylinca pracuje už dlouho na tom, aby připravila široké spektrum sortimentu pro všechny milovníky čaje. Líbí se mi, že vyvinula bezvadný produkt v plechovkách, které si můžeme doplnit i objednávkou v papírovém sáčku. Bylinca jde s dobou. A právě pracuje na bio řadách zelených a černých čajů. Moc jí držím palce a vám nabízím ve svých krabičkách čaje pro maminky, babičky i paní učitelky. Ať si všechny ženy dopřejí o kousek lepší čaj, než si koupí samy v obchodě. Všimněte si toho, jak Míša každé plechovce věnuje péči a hlídá, aby bylinky dost velké, že v nich poznáte původní květinu nebo list.

Neskutečně aktivní parta v Sonnentor ušla dlouhou cestu a jejich sortiment už je tak široký, že sama ztrácím přehled. Mám pro vás čaje v papírových krabičkách. Vybírala jsem u nich čaje v pytlících, protože ne všichni, které obdarováváme, sypaný čaj snesou. A jestli máte tu samou babičku, co mám já, tak jí sypaný čaj zůstane vzadu skříňky klidně věky. Prostě louhovat nebude. Takže jsem dala přednost sáčkovým čajům od Sonnentoru, které jsou rozložitelné. opravdu si na tom dávají záležet. A kdokoli volí cestu trvalé udržitelnosti, zaslouží si naši podporu, no ne? Tady si můžete přečíst, jak to dělají v Sonnentoru s obaly.