}

DOPRAVA

Doprava v České republice

Krabičky i jednotlivé zboží objednané v našem e-shopu připravujeme k odeslání Vašim ženám nebo Vám zpravidla do 12 hodin od obdržení Vaší objednávky. V případě platby bankovním převodem pak do 12 hodin od připsání částky na náš účet. Nejpozději zboží expedujeme do tří dnů, a to v případě nákupu většího množství již vychystaných krabiček, na kterých je potřeba více pracovat. Chcete je přeci mít hezké. Pokud není možné z jakéhokoli důvodu možné tuto půldenní lhůtu dodržet, kontaktujeme zákazníky telefonicky.

Způsob dopravy:

 • Kurýrní služba (Messenger/DODO) po Praze (ultrarychlé řešení, ne tak levné)

DODO je kurýrní služba na webu idodo.cz. Při nacenění se zohledňuje vzdálenost, velikost balíčku, časová vytíženost kurýrů. Messenger zohledňuje kurýra (na kole/autem), čas doručení a vzdálenost. Výhodou DODO je, že Vám může cestou přikoupit i kytku pro oslavenkyni, když už to máte celkově trochu naknop. Messenger bude zas o kus levnější. Z výše uvedených důvodů není cena za pražského kurýra fixní, počítá se s každým "případem" individuálně. Můžete zavolat nebo  napsat do chatu a zeptat se zrovna na ten Váš případ. 

 Kurýr při platbě předem při nákupu do 1199 Kč: plná cena dle tarifu kurýra cca do 200 Kč (Dobírka: + 30 Kč)

 Kurýr při platbě předem při nákupu nad 1199 Kč: plná cena - 80 Kč ode mně, takže tak kolem 120 nebo 150 Kč (Dobírka: + 30 Kč)

 Výhodné, pokud se složíte s kolegou a vyřešíte tak několik radostí pro tchýni nebo maminku najednou. Nezapomeňte na eko tašky a čaje v dózách! :)

 

 •  Prostřednictvím Zásilkovny (pomalu, ale jistě)

Zásilku si lze převzít v některé z poboček výdejen Zásilkovny. Přehled všech výdejních míst Zásilkovny. Vyhledávání zásilky: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani 

 Poštovné při platbě předem při nákupu do 699 Kč: 65 Kč (Dobírka: + 30 Kč)

Poštovné při platbě předem při nákupu nad 700 Kč: 0 Kč (Dobírka: + 30 Kč)

 

 • Prostřednictvím České pošty (poslední dobou se snaží rychle, nedoporučuji ještě stále pro křehké zboží s hrníčky)

Balík do ruky: zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu do druhého dne, maximálně třetího dne, od podání. O odeslání zboží budete informování smskou a elektronicky. Pošta s Vámi o předpokládaném termínu doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, které uvedete v objednávce. Pokud Vám pošta nezastihne, dostanete možnost náhradního doručení. Balík může být na poště uložen až 15 dní.

Poštovné při platbě předem při nákupu do 1199 Kč: 130 Kč (Dobírka: + 40 Kč)

Poštovné při platbě předem při nákupu nad 1200 Kč: 50 Kč (Dobírka: + 40 Kč)

Balík na poštu: zásilka je doručena na Vámi uvedenou poštu, kde si ji vyzvednete.

Poštovné při platbě předem při nákupu do 1199 Kč: 130 Kč (Dobírka: + 40 Kč)

Poštovné při platbě předem při nákupu nad 1200 Kč: 50 Kč (Dobírka: + 40 Kč)

 • Prostřednictvím soukromé přepravní společnosti (GLS, PPL, Intime): zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a přepravní společnost s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. V případě, že zvolíte adresu pro doručování na místo Vašeho zaměstnání, prosíme uveďte také název a adresu společnosti, kde pracujete.

Poštovné při platbě předem při nákupu do 1199 Kč: 99 Kč (Dobírka: + 40 Kč)

Poštovné při platbě předem při nákupu nad 1200 Kč: 40 Kč (Dobírka: + 40 Kč)

Zboží zasíláme také na Slovensko. 

Poštovné při platbě předem: 5 EUR (Dobírka: + 2 EUR)

 

Možnosti platby

Připravili jsme Vám platební možnosti, které máme nejraději my. Stačí si vybrat ten optimální právě pro vás. Možnosti platby pro vaši objednávku se Vám zobrazí v rámci volby způsobu dopravy.

 • Platba předem na účet 

  Zvolíte-li platbu předem na účet, zašleme Vám po zpracování Vaší objednávky podklady pro provedení platby na Váš email. Jako variabilní symbol platby je potřeba vždy uvést číslo objednávky. Po připsání platby na náš účet objednávku odešleme. V případě, že nám vaše platba nepřijde do tří dnů, zasíláme vám výzvu k zaplacení. Když vaši platbu neobdržíme do pěti pracovních dnů, budeme nuceni objednávku stornovat. Pokud máte Fio banku a pošlete nám e-mail, že jste již zaplatili, obvykle odesíláme ještě ten samý den. Záleží na času odeslání Vaší obejdnávky.

 • Platba platební kartou (nejrychlejší způsob)

  Přejete-li si objednávku uhradit přes internet kreditní kartou, online převodem, zvolte prosím tuto možnost při volbě způsobu platby. Následně objednávku potvrdíte a budete automaticky přesměrováni do platebního rozhraní. 

 • Dobírka

Platba na dobírku zdánlivě zrychluje proces odeslání. Zrychluje ho tak, že bude stejně rychlý jako při platbě převodem z Fio banky nebo při platbě kartou.

V případě nevyzvednutí zásilky nebo jeho nepřevzetí, Vám již účtujeme vynaloženou dopravu, která v případě jakéhokoli kurýra i České pošty činí 130 Kč a v případě Zásilkovny 65 Kč. Snažíme se vší silou Vám dotovat dopravu, abychom Vás, naše milé zákazníky, podpořili v nákupu produktů, které mají pomoci naší planetě nebo potěšit Vás samotné nebo ženy kolem Vás. Určitě ale nechceme dotovat dopravu zásilek, které si někdo nepřevezme z nedbalosti. Nastěstí se to děje výjimečně.