}

Mara Naturals (LOT)

logo Mara naturals

 

MARA Naturals je lotyšská značka přírodní kosmetiky. Inspiruje se krásou lotyšské přírody, snaží se ji přenést ke svým zákazníkům a pomáhá jim na chvíli zapomenout na běh všedních dní, název je odvozen od starobylé lotyšské bohyně Máry, která zobrazuje sílu země. Znak (logo) firmy vychází z lotyšských symbolů, které jsou jedny z nejstarších symbolů v Evropě. Pocházejí z pohanských dob a ke každému z nich se váže význam a často i příběh, který je většinou spjatý s pohanskými bohy nebo přírodními úkazy. Tyto symboly propojují dnešní dny s dávnou historií a snaží se v nás probudit naší spirituální stránku. Předkové dnešních Lotyšů vytvořili tyto symboly při pozorování přírody a používali je poté k uctívání svých bohů, především hlavního boha Debesis a bohyň Laimy a Māry. Proto i komsetika MARA Naturals nás má chránit a dávat nám sílu země.

Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších přírodních ingrediencí vhodných na normální, suchou i poškozenou pokožku. Neobsahují žádná barviva ani parabeny, chrání pokožku před alergeny.

Značka se snaží nejen o čistě přírodní výrobky vysoké kvality, ale také o jejich velmi esteticky sladěný zevnějšek či dokonalou vůni.
Název značky odkazuje na lotyšskou bohyni přírody, jež má chránit lidské zdraví a pohodu.

3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem