}

Mara Naturals Magnéziová sůl do koupele Bezinka 200g

232 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.8.2019

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

logo Mara naturals

 

MARA Naturals je lotyšská značka přírodní kosmetiky. Inspiruje se krásou lotyšské přírody, snaží se ji přenést ke svým zákazníkům a pomáhá jim na chvíli zapomenout na běh všedních dní, název je odvozen od starobylé lotyšské bohyně Máry, která zobrazuje sílu země. Znak (logo) firmy vychází z lotyšských symbolů, které jsou jedny z nejstarších symbolů v Evropě. Pocházejí z pohanských dob a ke každému z nich se váže význam a často i příběh, který je většinou spjatý s pohanskými bohy nebo přírodními úkazy. Tyto symboly propojují dnešní dny s dávnou historií a snaží se v nás probudit naší spirituální stránku. Předkové dnešních Lotyšů vytvořili tyto symboly při pozorování přírody a používali je poté k uctívání svých bohů, především hlavního boha Debesis a bohyň Laimy a Māry. Proto i komsetika MARA Naturals nás má chránit a dávat nám sílu země.

Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších přírodních ingrediencí vhodných na normální, suchou i poškozenou pokožku. Neobsahují žádná barviva ani parabeny, chrání pokožku před alergeny.

Značka se snaží nejen o čistě přírodní výrobky vysoké kvality, ale také o jejich velmi esteticky sladěný zevnějšek či dokonalou vůni.
Název značky odkazuje na lotyšskou bohyni přírody, jež má chránit lidské zdraví a pohodu.