}

Podle čeho vybírám produkty

Myšlenkou tohoto projektu ja od začátku výběr produktů lokálních. Zaměřila jsem se na výběr evropských produktů a daří se mi čím dál více změnšovat ten okruh kolem České a Slovenské republiky a zaměřit se pouze na tyto země. Všechny produkty jsou z Evropy, Žádná Čína. Žádná Austrálie, přestože jejich produkty jsou úžasné. Zkouším to, co vzešlo z přírody v naší bezprostřední blízkosti. Nacházím produkty, které vyrobily české a slovenské ručičky. A někdy museli jejich majitelé ujít dlouhou cestu, než došli svého cíle a zrealizovali svoji touhu. Než poprvé zabalili svíčku pro prvního platícího zákazníka. A než v Tišnově poprvé naplnili dózičku krémem s opunciovým olejem.

Tak se tady všichni tito lidé potkávají s většími projekty a firmami jako rodina, která vám naplní krabičku pro kamarádku, babičku.

Výběrem značek máte garanci toho, že kosmetické produkty nebyly testovány na zvířatech. Že obsahují pouze rostlinné složky. Výjimkou v několika případech je včelí vosk. Balení produktů je zatím povětšinou v plastu. Pomalu se začíná rozmáhat trend balení kosmetiky a drogerie do skleněných obalů. Tyto obaly podle potřeby balím ještě do hedvábného papíru, abyste dostali sprchový gel vcelku a dárkovou krabici neušpiněnou vyteklým obsahem lahvičky. Přepravní společnosti zatím moc nálepky "obsahuje sklo" nezajímají. Svoje dodavatele kontroluji dvakrát, pokud beru z velkoobchoduod distributora zahraničních značek v ČR, tak ověřuji i zahraniční značku. Nestačí mi potvrzení od dodavatele.

Balím pro vás všechny krabičky i samotné produkty sama. Takže mám přesně přehled o tom, jakou krabici a od čeho vám posílám. Některé krabičky mají speciální rozměr a pokud nemám, používám nové kartonové krabice. U větších krabic recykluji veškerý balicí materiál, který mi přišel. Klidně zabezpečím dárkovou krabici bublinkovou fólií, která mi zbyla z balíku ze včera. No prostě co najdu, to vám pošlu! :) Všechny pásky jsou papírové, krabici můžete celou vyhodit do modrého kontejneru.