}

Panenský opunciový olej Feelo

Vegan
Značka: Feelo
490 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.8.2019

Neskutečně výživný olej z kaktusu opuncie (olej je ze semen Opuntia ficus indica) z Maroka patří k nejdražším a nejvzácnějším olejům na světě. Je právem spojovaný s krásou, protože pomáhá k hydrataci buněk a podporuje zdravou tvorbu kolagenu. Olej snižuje výskyt některých nežádoucích jevů spojených se stresem a únavou, jako jsou vrásky nebo tmavé kruhy pod očima.

Olej se prodává ve velmi praktickém balení v malém roll-onu, který umožňuje přesné dávkování jen velmi tenké vrstvy oleje na určité místo, například na oční okolí. Časem ale zjistíte, že si ho chcete vlastně nanášet na celý obličej, protože jeho účinnost je pozoruhodná.

Je vynikající na suchou, poškozenou kůži. Nabízí bezkonkurenční (a téměř zázračnou) hydrataci a navrací pružnost pleti. To všechno díky svému obsahu aminokyselin, esenciálních mastných kyselin a vitamínu K.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

feelo_cosmetics_logo-1

Ivča a Standa za Feelo Cosmetics jsou příkladem a zosobněním těch českých zlatých ručiček, kteří se nebáli jít do projektu a něco si zkusit zrealizovat. Panenský opunciový olej už vyhladil vrásky nejedné naší mamince a babičce. Všechny jejich produkty jsou domazelné do posledního kroku, večer se namažete a ráno si saháte na danou partii těla s překvapením. Tak jemné lokty jsem nikdy neměla! Standa vám může vyprávět, co zákaznice objevují po aplikaci jeho krémů. Tuto značku potkáte na Design marketu i na trzích. Mají rádi kontakt se zákazníky, rádi se pochlubí novinkou nebo úspěchem. Proto je i jejich produkt Feelo - od slova pocit. Já mám pocit, že tuhle značku byste  měli rozhodně vyzkoušet.