}

Plátýnková maska se zpevňujícím efektem anti-age

Akce Eko/bio certifikát Vegan
183 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.8.2019

Hledáte nějakou libůstku, kterou byste si dopřály, až budete mít doma klid na relaxaci a péči o sebe? Tato plátýnková maska (plátýnko je nahrazeno celulózou) je ideální pro suchou, zralou pleť, u které se projevují známky ztráty elasticity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska obsahuje cenný komplex proti stárnutí (který se skládá z proteinů s velkou molekulovou hmotností získaných z arganového oleje. Tyto molekuly navrací pokožce vitalitu a přináší ji nazpět původní pevnost.) Kyselina hyaluronová s vysokou a nízkou molekulovou hmotností,ibiškového extraktu, ginkgo biloby a přesličky přináší vaší pleti kompletní hydrataci, zpevnění a revitalizaci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Gyada Cosmetics logo
 
Gyada Cosmetics je nová italská značka kosmetiky s označením Eco-Bio, Vegan a Cruelty Free. Není tedy testovaná na zvířatech, je vyrobena výhradně z rostlinných složek, které byly vypěstovány v ekologickém zemědělství a s bio certifikací.

Poslání Gyady je jednoduché a jasné: nabídnout vysoce účinnou kosmetiku s výhradně přírodním složením.

"Pro získání vysoce kvalitního produktu, aniž bychom se vzdali čistě přírodního složení, se soustředíme na fázi výzkumu a vývoje. Pro tvorbu každého produktu je to vždy náš nejdůležitější krok. Zkoumáme a testujeme naše nápady po celé měsíce. Hledáme absolutní dokonalost a detaily, které nás dovedou k vítězství. Vysoká účinnost a kvalita produktů je podpořena zcela přírodními recepturami založenými na rostlinných a biologických extraktech.", říkají v Gyadě.

Výrobky pro kosmetiku Gyada neobsahují:
  • BHA (Butylened Hydroxyanisol)
  • BHT (Butylated Hydroxitoluen)
  • Barviva
  • EDTA (polyaminokarboxylová kyselina)
  • PEG (sloučeniny PolyEthylenGlykolu)
  • Parabeny
  • Ropné deriváty, sulfáty - SLS a SLES, silikony
  • Jsou také testovány na nikl.

"Pohlížíme na každý výrobek jako na klenot: drahocenný, jedinečný a nenapodobitelný. Vzácný dar věnovaný všem milovníkům wellness, krásy a lásky k přírodě."

Proč Gyada?

Jméno Gyada je výsledkem mnoha vlivů, které společně obsahují lásku, krásu a život.
Jadeit je kámen složený z několika minerálů s jemnou zelenou barvou s krystalickými odrazy; kámen v barvách přírody, vždy spojený se 4. čakrou, srdcem. Čakrou, kolem které se točí všechny fyzické a energetické funkce člověka. Ale Gyada je také rozeznatelným ženským jménem, ​​důvěrným přítelem. Tvůrcem malých snů, které se mohou stát realitou.